Merrell Tactical Agiliy PEAK - letnie buty doskonałe?

Zaczynając od początku należałoby napisać o pierwszym wrażeniu po wyjęciu z pudełka, bo ten moment większości użytkownikom zapadnie w pamięć. Kiedy bierzesz buty Agility peak do ręki zastanawiasz się, czy z pewnością spakowali Ci całego buta… są tak lekkie! Szczerze powiem Wam, że to najlżejsze obuwie jakie nosiłem (poza Kubotami).

czytaj całość »
Rękawice antyzakłuciowe Turtleskin - służą i chronią!

Nie ważne, czy ktoś jest policjantem, fu-szem służby więziennej, straży granicznej czy ABW. Praktyka pokazuje, że prędzej, czy później będzie trzeba dokonać czynności kontroli osobistej lub przeszukania. A jak życie udowadnia to już sport kontaktowy – słowem, wsadzamy ręce tam, gdzie inni w życiu by się nie odważyli. Warto zadbać o ich bezpieczeństwo.

czytaj całość »
Okulary balistyczne LANCER od SwissEye - taniej nie znaczy gorzej.

Wzrok jest najważniejszym zmysłem człowieka, niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania. Do strzelania tym bardziej się przydaje, dlatego tak ważne jest, aby chronić oczy przed wszelkimi zagrożeniami wynikającymi z posiadania, czy używania broni. Ba, jak będziecie mieli pecha na strzelnicy, to dostać w oko łuską, odłamkiem lub innym fantem to nie jest problem, nawet jeśli broń jest schowana w kaburze:)

czytaj całość »
Easy Draw Mag Poucz - ładownice StrongHold Group / nowa jakość na rynku.

Po wyjęciu z folii, kiedy pierwszy raz wziąłem ładownice do ręki, dwie rzeczy przykuły moją wagę: staranność wykonania i niska waga. Nie zaważyłem żadnych odstających nitek, spasowanie materiałów solidne i dokładne. Nawet szwy poprowadzone są równo i starannie. Masz poczucie, że trzymasz w ręku produkt światowej klasy! 

czytaj całość »
Hełmy bojowe

Współczesne pole walki (miasta, lasy, góry, woda), rozwój sprzętu i technologii wojskowych wymusiło na producentach skonstruowanie uniwersalnego, modułowego hełmu, który będzie współgrać z nowoczesnym sprzętem, będzie całkowicie bezpieczny, lekki i komfortowy. 

czytaj całość »
Morale Patch - nowe modne hobby.

Naszywki, patch'e rok do roku stają się coraz bardziej popularną grupą produktów. Pojawiają się firmy wyspecjalizowane w ich produkcji, brandy militarne szyjące odzież i wyposażenie także jako akcesoria oferują różnego rodzaju "morale patch".  Nie sposób ich nie zauważyć na mundurach funkcjonariuszy, dla wielu pasjonatów stało się to wręcz hobby

czytaj całość »
Turtleskin BRAVO - rękawice patrolowe odporne na ukłucia

Igły, noże, scyzoryki, kawałki szkła, czy metalu. Między innymi takie ostro zakończone i niebezpieczne fanty znajdziecie często w kieszeniach przeszukiwanych osób. Jak chronić dłonie przez skaleczeniem? Jak nie dać się zarazić groźną chorobą przenoszoną np. przez krew? 

Przeczytaj ten artykuł, niech to będzie pierwszy krok w kierunku zwiększenia ochrony Twoich dłoni podczas czynności służbowych. 

czytaj całość »
Ochrona słuchu to podstawa, komfort i obowiązek!

Jednym z najbardziej istotnych elementów/produktów, które każdy strzelec ma w swojej torbie to słuchawki ochronne. Podobnie jak w przypadku okularów balistycznych, ochronniki słuchu powinny być kupowane jeszcze przed pierwszym strzelaniem (aby już na strzelnicy mieć pewność, że dwa nasze główne zmysły są bezpieczne). 

czytaj całość »
ATOM LT / ATOM LT Hoody - kurtka na prawdę uniwersalna!

Ile razy ubieraliście się ciepło, a mimo to wiatr przeszywał wasze ciała? Podczas patrolu pieszego, czy na strzelnicy lub na apelu stale jesteście narażeni na czynniki atmosferyczne. Nie ma nic gorszego jak wiatr, zwłaszcza zimny. Model ATOM posiada sprytne rozwiązania, które czynią z niego najbardziej rozpoznawalną kurtkę zarówno linii cywilnej jak i LEAF.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium