Okulary balistyczne LANCER od SwissEye - taniej nie znaczy gorzej.

Wzrok jest najważniejszym zmysłem człowieka, niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania. Do strzelania tym bardziej się przydaje, dlatego tak ważne jest, aby chronić oczy przed wszelkimi zagrożeniami wynikającymi z posiadania, czy używania broni. Ba, jak będziecie mieli pecha na strzelnicy, to dostać w oko łuską, odłamkiem lub innym fantem to nie jest problem, nawet jeśli broń jest schowana w kaburze:)

czytaj całość »
Hełmy bojowe

Współczesne pole walki (miasta, lasy, góry, woda), rozwój sprzętu i technologii wojskowych wymusiło na producentach skonstruowanie uniwersalnego, modułowego hełmu, który będzie współgrać z nowoczesnym sprzętem, będzie całkowicie bezpieczny, lekki i komfortowy. 

czytaj całość »
Morale Patch - nowe modne hobby.

Naszywki, patch'e rok do roku stają się coraz bardziej popularną grupą produktów. Pojawiają się firmy wyspecjalizowane w ich produkcji, brandy militarne szyjące odzież i wyposażenie także jako akcesoria oferują różnego rodzaju "morale patch".  Nie sposób ich nie zauważyć na mundurach funkcjonariuszy, dla wielu pasjonatów stało się to wręcz hobby

czytaj całość »
Ochrona słuchu to podstawa, komfort i obowiązek!

Jednym z najbardziej istotnych elementów/produktów, które każdy strzelec ma w swojej torbie to słuchawki ochronne. Podobnie jak w przypadku okularów balistycznych, ochronniki słuchu powinny być kupowane jeszcze przed pierwszym strzelaniem (aby już na strzelnicy mieć pewność, że dwa nasze główne zmysły są bezpieczne). 

 

czytaj całość »
Oszukać wzrok.

Kamuflaż MC to specjalne połączenie 7 odcieni zielonego, brązowego i beżowego koloru, które mają w najbardziej zbliżony sposób reprezentować otoczenie. Głównym zadaniem jest oszukanie mózgu "odbijając" niektóre kolory (zielony - roślinność, brąz - ziemia, beż/tan - pustynia)

czytaj całość »
Shayetet 13 - prawdziwa legenda

Flotylla Trzynasta, czyli Shayetet Shloszesre należy do ścisłej elity. Shayetet jest jednostką, którą można porównać z amerykańskimi Navy SEALs lub polską JW Formoza. Jest stworzona i wyszkolona do operacji o charakterze wodnym, jednak potrafi działać na lądzie i wykonywać operacje wraz z innymi siłami. Specjalizacją Shayetet 13 są rajdy morskie, abordaże, operacje sabotażowe, zbieranie informacji wywiadowczych.

czytaj całość »
GTX or non GTX? O to jest pytanie.

Dobrze dobrane buty taktyczne, wykonane z odpowiedniego materiału, który sprawdza w każdych warunkach atmosferycznych to obowiązkowy element każdego funkcjonariusza. Jednym z kryteriów, jakie należy rozważyć przed ich zakupem to, czy posiadają one membranę Gore-Tex, czy też nie. Które z nich są lepsze? Czy w ogóle można powiedzieć, że drugie są gorsze? 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium