O nas


   


DLA KOGO JESTEŚMY? 

Prowadzimy sklep dla wszystkich osób związanych zawodowo i hobbystycznie z służbami mundurowymi. Dla policjantów z miejskich patroli oraz operatorów jednostek AT. Dla żołnierzy mocno stąpających po ziemi oraz "specjalsów", którzy chcą mieć to co najlepsze. Dla pasjonatów świadomie wybierających najwyższą jakość naszych marek. Dla praktycznych i oszczędnych, którzy wolą kupić raz, a dobrze. 

Jesteśmy w sieci dla wszystkich, bez wyjątku. 

TO NASZA PASJA! 

Sklep SpecBrands.pl w 2015 roku założyli Jacek i Maciek Wróblewscy. Ten pierwszy, starszy porzucił etatową pracę w sprzedaży, ten drugi, młodszy jako specjalista od "internetów" - razem dali początek prężnie rozwijającemu się miejscu, gdzie najważniejsze jest Wasze zadowolenie. Jednostki specjalne wojska i policji to zawsze był nasz konik. Kiedy w 2009 roku po raz pierwszy poznaliśmy "tych gości" zainteresowanie pogłębiało się coraz bardziej, aż przerodziło się w kontakty przyjacielskie. Przebywanie w środowisku i rozmowy na temat trudności z dostępnością niektórych marek zainspirowały nas do działania. 

SKLEP = SERCE

Nasze miejsce jest w sieci, tutaj znaleźliśmy sobie kawałek wolnej przestrzeni i osiedliśmy na niej już na dobre. Jeśli sklep internetowy jest jednym wielkim organizmem, to zdecydowanie mój komputer (Jacka) to jego serce. To na nim każdego dnia słychać stukanie w klawiaturę, to tutaj produkują się opisy, zdjęcia, filmy, posty, artykuły. To wreszcie dzięki niemu strona sklepu jest stale poprawiana. 

Inne serca, które są dość istotne to nasze. Wkładamy je w całości w prowadzenie sklepu, o czym świadczyć może godzina pisania tej strony (piątek, 23.41). Maciek z pewnością montuje film, albo przygotowuję sprzęt do sobotniego kręcenia:)

FILOZOFIA

Kierujemy się kilkoma prostymi zasadami: 

Jesteście najważniejsi: każdego dnia dbamy o to, aby Wasze zamówienia były realizowane szybko, z dbałością o każdy szczegół. Staramy się, żeby zakupy u nas były dla Was przygodą, którą chętnie powtórzycie. Doskonale wiecie, że w pilnej sprawie pomożemy nawet w niedzielę. 

Czysta gra: nie mamy w zwyczaju nie odbierać telefonu, jeśli coś idzie nie po Waszej myśli, ani zwodzić Was kłamstwami, kiedy spóźnimy się z dostawą (na szczęście przypadki opóźnień można policzyć na palcach jednej ręki).  Wiemy, że tylko uczciwość wobec naszych Klientów może przynieść nam radość z pracy, a w efekcie sklep, który będzie Wam służył. 

Jakość się opłaca: wybieramy z rynku tylko najlepsze marki, których jakość i funkcjonalność zostały potwierdzone w boju na całym świecie. 

Kupuj i oszczędzaj: pamiętaj, że zakup markowej, renomowanej odzieży taktycznej i wyposażenia to realna oszczędność czasu i pieniędzy. Taki sprzęt posłuży Ci dłużej i nigdy Cie nie zawiedzie. 

KOCHAMY NASZE MARKI

Jacek potrafi godzinami siedzieć w magazynie (w czasie wolnym od pracy, między organizowaniem dnia dla dwóch synów i obowiązkami męża - czyli najczęściej po nocach) i oglądać produkty z każdej strony. Chcemy mieć pełną wiedzą na temat rzeczy, które oferyjemy. Maciek natomiast jako specjalista YouTuba i koneser krótkich filmików najchętniej kręciłby ujęcia o każdym z nich, aby na swoim "Macu" móc je później montować. 

CHCEMY SIĘ WYRÓŻNIAĆ

Oferowanym asortymentem, jakością obsługi i podejściem do prowadzenia sklepu. 

CHCEMY SIĘ ROZWIJAĆ

Dlatego w 2017 roku za cel obraliśmy sobie przygotowanie dla Was Show Room'u. Częściowo jest już gotowy, ale jak to zawsze bywa ostatnie rzeczy idą najwolniej. Już po raz kolejny zmieniać będziemy siedzibę i mamy nadzieję, że w nowej Show Room w końcu będzie skończony.

Usprawniamy stronę sklepu, stale powiększamy stany magazynowe i wprowadzamy nowe marki; piszemy dla Was bloga i kręcimy filmy. Sam się boje co wymyślimy w przyszłości

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium