QuiqLiteX-2 (Alu) LED White - latarka typu "hands free"

Cena: 399,00 zł 399.00
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 3
Producent: Quiqlite

Opis

Latarka QUIQLITE-X2 to odpowiedź Amerykanów na potrzeby funkcjonariuszy służb mundurowych, głównie Policjantów. To mała, poręczna, lekka latarka typu "hands free" ("wolne ręce"), która w wielu sytuacjach okazuje się niezastąpionym źródłem światła. 

Jest to modernizacja doskonale znanej także w Polsce wersji X1. Jej obudowa wykonana jest wytrzymałego i lekkiego aluminium. 

Niepodważalną zaletą tego urządzenia jest możliwość montażu niemalże wszędzie: na kieszeni lub w jej środku, na kamizelce, czy na pasie. Kompaktowe wymiary sprawiają, że nie przeszkadza w codziennej pracy, ale wprowadza ją w inny wymiar komfortu. Nagle sprawdzanie dokumentów, czy inne czynności służbowe wymagające użycia światła stają się dużo łatwiejsze bez konieczności trzymania latarki w rękach! 

Latarka wyposażona jest w dwie diody LED, które generują od 20 do 200 lumenów.

Podwójna biała dioda LED umożliwia aktywację jednej lub obu jednocześnie, kiedy wymagane jest dodatkowe światło. W przypadku pozostałych wersji druga dioda emituje światło w innym kolorze lub UV do sprawdzania legalności dokumentów. 

Pierwsze naciśnięcie przycisku On/Off aktywuje pojedynczą białą diodę o mocy 20 lumenów. Jeśli wymagane jest większe światło, wystarczy podwójnie nacisnąć przycisk (do 200 lumenów 3x)

Latarka wyposażona jest w automatyczny 10-minutowy wyłącznik, w celu oszczędzania baterii. Do wyboru mamy tryb świecenia ciągły lub stroboskopowy. Do zestawu dołączana jest także nakładka QuiqFlare zapewniająca widoczność z odległości ponad 1 kilometra. 

QUIQLITEX wyposażona jest w pojemną baterię litową (380 mAh), którą naładujemy za pomocą kabla USB (maksymalny czas ładowania do 2,5 godzin). W zależności od trybu pracy w pełni naładowana latarka działa od 3 godzin (200 lumenów), przez 5 godzin (100l) do 15 godzin (20l). 

WARIANTY

Pierwsze kliknięcie aktywuje jedną diodę LED o mocy 20 lumenów

Drugie podwójne kliknięcie aktywuje diodę LED zapewniając łącznie 100 lumenów

Trzecie podwójne kliknięcie aktywuje kolejną diodę LED zapewniając łącznie 200 lumenów

Naciśnięcie i przytrzymanie włącznika przez 2 sekundy aktywuje tryb stroboskopowy (biało-czerwony) (w tym trybie brak automatycznego wyłączania)

Opinie o produkcie QuiqLiteX-2 (Alu) LED White - latarka typu "hands free" (2)

23 stycznia 2022

Aktualnie nie wyobrażam sobie pełnienia służby bez tej latarki. Wiem że jest bardzo droga, tego nie da się ukryć. Ale mam konkurencyjne rozwiązanie jak i koledzy i już się połamały (trudy służby). Najlepiej wydane pieniądze na tej stronie. Piszę to poważnie. Jak była by w sprzedaży ze strobo koloru niebieskiego to biorę (ta ma czerwone strobo).

8 sierpnia 2022

Świetna latarka, szybko się ładuje, natężenie światła idealnie dopasowane. Znacznie ułatwia pracę z dokumentami podczas czynności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium