QuiqLiteX-2 (Alu) LED White - latarka typu "hands free"

Cena: 399,00 zł 399.00
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 3.25
Producent: Quiqlite

Opis

Latarka QUIQLITE-X2 to odpowiedź Amerykanów na potrzeby funkcjonariuszy służb mundurowych, głównie Policjantów. To mała, poręczna, lekka latarka typu "hands free" ("wolne ręce"), która w wielu sytuacjach okazuje się niezastąpionym źródłem światła. 

Jest to modernizacja doskonale znanej także w Polsce wersji X1. Jej obudowa wykonana jest wytrzymałego i lekkiego aluminium. 

Niepodważalną zaletą tego urządzenia jest możliwość montażu niemalże wszędzie: na kieszeni lub w jej środku, na kamizelce, czy na pasie. Kompaktowe wymiary sprawiają, że nie przeszkadza w codziennej pracy, ale wprowadza ją w inny wymiar komfortu. Nagle sprawdzanie dokumentów, czy inne czynności służbowe wymagające użycia światła stają się dużo łatwiejsze bez konieczności trzymania latarki w rękach! 

Latarka wyposażona jest w dwie diody LED, które generują od 20 do 200 lumenów.

Podwójna biała dioda LED umożliwia aktywację jednej lub obu jednocześnie, kiedy wymagane jest dodatkowe światło. W przypadku pozostałych wersji druga dioda emituje światło w innym kolorze lub UV do sprawdzania legalności dokumentów. 

Pierwsze naciśnięcie przycisku On/Off aktywuje pojedynczą białą diodę o mocy 20 lumenów. Jeśli wymagane jest większe światło, wystarczy podwójnie nacisnąć przycisk (do 200 lumenów 3x)

Latarka wyposażona jest w automatyczny 10-minutowy wyłącznik, w celu oszczędzania baterii. Do wyboru mamy tryb świecenia ciągły lub stroboskopowy. Do zestawu dołączana jest także nakładka QuiqFlare zapewniająca widoczność z odległości ponad 1 kilometra. 

QUIQLITEX wyposażona jest w pojemną baterię litową (380 mAh), którą naładujemy za pomocą kabla USB (maksymalny czas ładowania do 2,5 godzin). W zależności od trybu pracy w pełni naładowana latarka działa od 3 godzin (200 lumenów), przez 5 godzin (100l) do 15 godzin (20l). 

WARIANTY

Pierwsze kliknięcie aktywuje jedną diodę LED o mocy 20 lumenów

Drugie podwójne kliknięcie aktywuje diodę LED zapewniając łącznie 100 lumenów

Trzecie podwójne kliknięcie aktywuje kolejną diodę LED zapewniając łącznie 200 lumenów

Naciśnięcie i przytrzymanie włącznika przez 2 sekundy aktywuje tryb stroboskopowy (biało-czerwony) (w tym trybie brak automatycznego wyłączania)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium