QuiqLiteX DUAL LED White - latarka typu "hands free"

Cena: 285,00 zł 285.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 4.43
Producent: Quiqlite

Opis

Latarka QUIQLITE-X to odpowiedź Amerykanów na potrzeby funkcjonariuszy służb mundurowych, głównie Policjantów. To mała, poręczna, lekka latarka typu "hands free" ("wolne ręce"), która w wielu sytuacjach okazuje się niezastąpionym źródłem światła. 

Niepodważalną zaletą tego urządzenia jest możliwość montażu niemalże wszędzie: na kieszeni lub w jej środku, na kamizelce, czy na pasie. Kompaktowe wymiary sprawiają, że nie przeszkadza w codziennej pracy, ale wprowadza ją w inny wymiar komfortu. Nagle sprawdzanie dokumentów, czy inne czynności służbowe wymagające użycia światła stają się dużo łatwiejsze bez konieczności trzymania latarki w rękach! 

Latarka wyposażona jest w dwie diody LED, które generują od 20 do 150 lumenów.

Podwójna biała dioda LED umożliwia aktywację jednej lub obu jednocześnie, kiedy wymagane jest dodatkowe światło. W przypadku pozostałych wersji druga dioda emituje światło w innym kolorze lub UV do sprawdzania legalności dokumentów. 

Pierwsze naciśnięcie przycisku On/Off aktywuje pojedynczą białą diodę o mocy 20 lumenów. Jeśli wymagane jest większe światło, wystarczy nacisnąć przycisk X-Boost, aby zwiększyć intensywność świecenia. 

Latarka wyposażona jest w automatyczny 10-minutowy wyłącznik, w celu oszczędzania baterii. Do wyboru mamy tryb świecenia ciągły lub stroboskopowy. Do zestawu dołączana jest także nakładka QuiqFlare zapewniająca widoczność z odległości ponad 1 kilometra. 

QUIQLITEX wyposażona jest w pojemną baterię litową, którą naładujemy za pomocą kabla USB (maksymalny czas ładowania do 2,5 godzin). W zależności od trybu pracy w pełni naładowana latarka działa od 5 godzin (75l) do 15 godzin (20l). 

WARIANTY

Pierwsze kliknięcie aktywuje jedną diodę LED o mocy 20 lumenów

Drugie kliknięcie aktywuje drugą diodę LED zapewniając łącznie 40 lumenów

Kliknięcie przycisku X-BOOST zwiększa jasność światła do 75 lumenów przy 1 diodzie lub do 150 przy dwóch diodach

Naciśnięcie i przytrzymanie włącznika przez 2 sekundy aktywuje tryb stroboskopowy (w tym trybie brak automatycznego wyłączania)

Opinie o produkcie QuiqLiteX DUAL LED White - latarka typu "hands free" (7)

29 czerwca 2020

Myszka mnie oszukała i nie mogłem dać 5* . LATARKA jedno słowo : mistrzostwo!

10 września 2020

Idealna do munduru harcerskiego na ciemne akcje nocne. Ręce wolne i daje dużo światła. Polecam każdemu :D

30 marca 2020

Swiatna

29 czerwca 2020

Na początku jak zobaczyłem cenę to byłem mocno sceptycznie nastawiony na to urządzenie ale dopiero jak paczucha dotarła do mnie i zacząłem jej używać w terenie to mogę powiedzieć, że nie żałuję ani złotówki wydanej na tę latarkę. Dodam od siebie, że SpecBrands mogłoby wprowadzić do oferty akumulatorki oferowane przez QuiqLite dedykowane do tej latarki - tak żeby w razie czego był zapasowy aku w torbie.

31 marca 2021

Do czynności administracyjnych idealna

11 maja 2020

Dobra latarka jednak bardzo droga. Coś podobnego można kupić dużo taniej. W pracy niezastąpiona. Ogólnie polecam.

4 kwietnia 2020

Super produkt, bardzo przydatny i pomocny w służbie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium