• worek4
  • worek1
  • worek2
  • worek7
  • worek3
  • worek8
  • worek5
  • worek9

Worek zrzutowy PATROL #holdtheline

#holdtheline

Kolejny taktyczny worek zrzutowy? NIE. Nasz jest od początku zaprojektowany dla Policjantów pracujących na ulicy. Jest prosty w użyciu i spokojnie zmieścisz w nim wszystkie fanty osoby przeszukiwanej. 

129,00 PLN

Dostępność: BRAK

Kolejny taktyczny worek zrzutowy? NIE. Nasz jest od początku zaprojektowany dla Policjantów pracujących na ulicy. Jest prosty w użyciu i spokojnie zmieścisz w nim wszystkie fanty osoby przeszukiwanej.

Nie jest ani za mały, ani za duży. Wielkość i pojemność worka dyskutowana była wiele tygodni i wydaje się nam, że znaleźliśmy idealne proporcje. Po złożeniu, kiedy przyczepiony jest do pasa i nie jest używany zajmuje mało miejsca i nie odstaje. Spokojnie możesz wygodnie usiąść w kijance, czy ducato. Aby go otworzyć, wystarczy jedną ręką pociągnąć za rzep trzymający i gotowe. 

Co to wyróżnia torbę wrzutową PATROL to wzmocnione miejsce na nóż, który możesz znaleźć podczas dokonywania kontroli osobistej. Dzięki temu, nóż z ostrym ostrzem "nie majta się" po worku. W razie nagłej zmiany sytuacji, sprzeczki itd ograniczy ryzyko skaleczenia się bądź urazu. 

Siatka na dnie uniemożliwia gromadzenie się piasku, czy wody. Uniwersalne mocowanie do pasa na rzep. Ściągany kołnierz na górze zapobiega wypadnięciu zawartości z środka. 

A dlaczego warto go mieć przy sobie? Po pierwsze dokonując kontroli osobistej, wszystkie przedmioty znalezione przy osobie kontrolowanej możesz włożyć w jedno miejsce, aby ich nie pogubić, aby nikt inny nie miał do nich dostępu. Co najważniejsze, ograniczasz dostęp do nich osobie przeszukiwanej, co w przypadku chęci użycia np noża lub innego przedmiotu przeciwko policjantowi staję się bardzo utrudnione lub niemożliwe. 

Worek może posłużyć także do przenoszenia innego ekwipunku, np wody i jedzenia na zabezpieczeniu, kulek do pompki, a na strzelnicy magazynków, słuchawek itd. 

Wykonany w 100% w Polsce

Oryginalna Cordura

Wymiary:

złożony: 

rozłożony:

Tabela rozmiarów #holdtheline:

Tabele rozmiarów rękawic IRONCLAD:

Tabele rozmiarów butów Merrell Tactical:

Tabele rozmiarów TD Apparel by Tactical Distributors:

Tabele rozmiarów Arc'eryx LEAF:

Tabela rozmiarów SALEWA: 

Tabela rozmiarów Outdoor Research: 

Tabela rozmiarów Garmont: 

Tabele rozmiarów rękawic TurtleSKin:

Tabele rozmiarów Montane Tactical:

Tabele rozmiarów butów LALO Tactical:

Tabela rozmiarów 3rd Alternative:

Zamawiaj bez kosztów dostawy!

Wszystkie zamówienia na kwotę powyżej 249,99 złotych (od 250,00) opłacone przez szybki przelew elektroniczny (przelew on-line, karta kredytowa), DotPay lub przelew na konto bankowe (czyli przedpłacone) objęte są darmową wysyłką. 

Darmowa wysyłka obejmuje kuriera DHL, kuriera Pocztex48 praz paczkomaty InPost. 

Oferta darmowej dostawy nie dotyczy zamówień za pobraniem.

Koszty dostawy w przypadku zamówień do 249,99 PLN: 

Kurier DHL (przesyłka krajowa) – 16,00 PLN

Kurier DHL Pobranie (przesyłka krajowa) - 20,00 PLN

Paczkomaty 24/7 – 11,50 PLN

Paczkomaty 24/7 Pobranie - 19,00 PLN

Pocztex 48 - 14,00 PLN

Pocztex 48 Pobranie - 17,00 PLN

Nie, dziękuję

Powiadomimy Cię o ponownej dostępności produktu

Wybierz swój wariant i podaj adres email, a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie.