Marki SpecBrands.pl

Znalezione obrazy dla zapytania arcteryx leaf

Nazwa Arc'teryx wywodzi się od Archaeopteryx LITHOGRAPHICA, czyli pierwszego gada, u którego rozwinęły się pióra umożliwiające wzbicie się w powietrze i oderwanie od ziemi. 

Głównym celem marki Arc'teryx jest tworzenie możliwie najlepszych produktów dla  profesjonalistów i pasjonatów. 

Firma została założona w 1991 roku w Kanadzie w Vancouver, gdzie do dzisiaj mieści się główna siedziba, studio projektowe i fabryka. 

Swoją przewagę i pozycję na runku Arc'teryx zawdzięcza połączeniu bezkonkurencyjnych projektów, najwyższej jakości materiałom i wykonaniu, a to wszystko zebrane w najbardziej innowacyjne i trwałe produkty odzieżowe. 

Arc'teryx LEAF (Law Enforcement & Armed Forces) jest częścią firmy skupiającą się na tworzeniu i dostarczaniu produktów dla służb mundurowych na całym świecie. 

Chociaż firma na swoje korzenie w świecie wspinaczki, szefowie zdali sobie sprawię, że ludzie pracujący w różnych sekcjach wojska, policji, czy ochrony kraju potrzebują także najlepszego sprzętu i odzieży, aby możliwie w jak najbardziej komfortowych warunkach wykonywać swoje zadania. Arc'teryx LEAF wychodzi temu na przeciw i stale udoskonala swoje produkty dla zaspokojenia tych potrzeb. 

Firma SpecBrands.pl Jacek Wróblewski jest wyłącznym dystrybutorem produktów SwissEye w Polsce. 

Marka SwissEye powstała w 1996 roku. Od początku swojej działalności firma produkuje szereg modeli okularów sportowych, ochronnych i specjalnych przeznaczonych dla wybranych grup zawodowych . Taką serią jest linia TACTICAL.

Swiss Eye współpracuje z ponad 6000 odbiorcami hurtowymi  w samych Niemczech, a także bardzo wieloma na całym świecie.

Linia TACTICAL wyróżnia się szeroką gamą produktów przeznaczonych  dla służb mundurowych. Marka oferuje najwyższej jakości okulary do ochrony oczu zarówno pracownikom biurowym jak i operatorom wojska, policji i innych organizacji.

Okulary z ochroną balistyczną łączą w sobie świetny nowoczesny design i funkcjonalność niezbędną dla tego typu produktów.

Od wielu lat, model RAPTOR pozostaje najbardziej lubianym wśród członków wojska i policji w Europie zachodniej. 


Firma SpecBrands.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce.

Marka IRONCLAD powstała w 1997 roku w USA. Założona przez Eda Jaegera przez przypadek. Został on poproszony o pomoc przy budowie domu. Zauważył, że robotnicy używający ciężkiego sprzętu nie noszą rękawic. Kiedy zaczął przeglądać jakieś dla siebie zrozumiał, że rynek oferuje wąską grupę produktów, która nie zawsze odpowiada danej pracy.

Postanowił zająć się produkcją wyspecjalizowanych rękawic roboczych, a później taktycznych.

W tej chwili marka IRONCLAD posiada 74 chronione prawem patenty i obecna jest na wszystkich kontynentach.

Rękawice taktyczne, które możecie kupić w naszym sklepie to zwięczenie prawie 20 lat pracy. Każdy detal został przemyślany, zaprojektowany przez byłych żołnierzy i uszyte dla funkcjonariuszy.


Marka Salomon powstała w 1947 roku we francuskich Alpach i podobnie jak Arc'teryx wywodzi się ze świata outdoorowego (wspinaczka, górskie wycieczki itd). 

Rozwiązania stosowane przez firmę Salomon od ponad 20 lat zrewolucjonizowały rynek obuwia trekingowego, górskiego a teraz także wojskowego. Od niedawna firma rozszerza ofertę swoich flagowych produktów o buty dostosowane do potrzeb użytkowników służb mundurowych i sił specjalnych. 

Przystosowane do długich marszy w każdych warunkach, po zróżnicowanym terenie buty Salomon FORCES zapewniają użytkownikowi niezwykły komfort, stabilność i najwyższą wytrzymałość. 

Przedstawiciele służb mundurowych i inni profesjonaliści zawsze potrzebują wyspecjalizowanego wyposażenia, dzięki któremu mogą pracować w nieprzyjaznym środowisku, a buty to przecież ich podstawowy element. Obuwie dla żołnierzy i funkcjonariuszy służb przestrzegania prawa musi spełniać wiele zadań - wszystkie te cechy posiadają buty Salomon FORCES. 

Znalezione obrazy dla zapytania high speed gear

HSG powstała z myślą o produkcji najlepszego ( made in USA) oporządzenia taktycznego. Produkty projektowane są z nastawieniem na najwyższy poziom jakości, użyteczności i komfortu. Marka HSG gwarantuje 100% satysfakcji każdemu, kto raz użyje ładownic ich produkcji, niezależnie czy jest to operator jednostki bojowej, policjant, szkoleniowiec czy pasjonat. Każdy produkt jest stale udoskonalany, dzięki współpracy z wieloma ludźmi na całym świecie. 

Charakterystyczną cechą jest dożywotnia gwarancja na cały asortyment. 

Siedziba mieści się w miasteczku Swansboro w Karolinie Północnej.


Znalezione obrazy dla zapytania turtleskin

Marka od 1870 roku jest światowym liderem w dziedzinie inżynierii tekstyliów technicznych. Założona w USA do dnia dzisiejszego właśnie tam prowadzi swoje badania. W zespole oprócz chemików znajdują się technicy, inżynierowie, biolodzy oraz specjaliści z NASA (jako konsultanci), aby ciągle udoskonalać swoje produkty. 

Rękawice taktyczne przeznaczone dla funkcjonariuszy służb mundurowych zdobyły uznanie na całym świecie. Głównie dzięki skutecznej ochronie przed igłami, nożami i innymi ostrymi przedmiotami, z którymi mogą zetknąć się operatorzy na służbie.  

TurtleSkin używa najnowszych technologii do produkcji swoich rękawic (np. włókna aramidowe). Dzięki czemu rękawiczki są super wytrzymałe, lekkie, komfortowe i funkcjonalne zapewniając przy tym najwyższy poziom ochrony! 

Marka StrongHold Group powstała w 2013 roku jako jednoosobowa manufaktura w oparciu o doświadczenia zdobyte przez wiele lat pracy w dziedzinie bezpieczeństwa biznesu oraz ochrony osób i mienia. Szukając produktów dla siebie Michał stwierdził, że nie może nigdzie dostać tego, czego oczekuje. Wykorzystując znajomości w szeregach Policji i Wojsk Specjalnych zaczął projektować i szyć sprzęt dla funkcjonariuszy. Wspomniane znajomości służą głównie testom, ponieważ każdy produkt zanim trafi do sprzedaży jest testowany w polu, modyfikowany i ulepszany, aby finalna wersja była jak najlepsza i spełniała funkcje w 100%. 

Stronghold Group jako pierwsza firma w Polsce zaczęła używać laserowo ciętych laminatów najwyższej jakości. 

W naszym sklepie prezentujemy tylko jedną kolekcję - HYBRID. Są to produktu stworzone głównie dla profesjonalistów, bardzo przemyślane pod kątem funkcjonalności i wytrzymałości. Linię HYBRID znajdziecie tylko u nas, a my jako sklep braliśmy czynny udział w jej projektowaniu. 

Firmę GINGER'S TACTICAL GEAR, polskiego producenta bardzo wysokiej jakości wyposażenia taktycznego, można określić w trzech słowach: perfekcja, wytrzymałość, innowacja. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najwyższej jakości materiałom produkowany przez nich sprzęt jest uznawany za lidera na naszym rynku. Wszystko może poszczycić się metką MADE IN POLAND. 

Wszystkie produkty objęte są dożywotnią gwarancją, co zapewnia nas o najwyższej jakości. 

Marka Point6 powstała w USA w 2009 roku (korzystając z 25-letniego doświadczenia założycieli) i na zawsze zmieniła pojęcie „dobra skarpeta”.

Numer 6 pochodzi od optymalnej temperatury ciała, podanejj w stopniach Fahrenheita (98.6F).

Jako pierwsza firma na świecie do produkcji swoich technicznych skarpet wykorzystuje w 100% przędze kompaktowe – wełnę merynosa, która jest o 25% bardziej wytrzymała, bardziej ścisła i nie mechaci się – w porównaniu do zwykłej przędzy, którą używa większość producentów. 

Zaawansowane techniczne skarpety spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, są lekkie, wytrzymałe, chronią stopy nawet podczas długich marszy.

Jedną z głównych zalet skarpet Point6 jest ich odporność na ogień. Wełna Merynosa jest naturalnie odporna na ogień, ponieważ ma bardzo wysoką temperaturę zapłonu (570-600C) i wysoki wskaźnik graniczny tleny (25-26%).

Podobnie jak Arc'teryx i Salomon firma Outdoor Research wywodzi się z branży górskiej, trekingowej. Tworzą ją ludzie, którzy każdego dnia z pasją oddają się tworzeniu lepszych rozwiązań i nowych pomysłów. 

W 1981 roku genialny naukowiec i poszukiwacz przygód Rona Gregga musiał zakończyć jedną ze swoich wypraw na szczyt z powodu rozdarcia się zwykłej pary getrów. 

Podczas schodzenia w dół uświadomił sobie, że mógłby rozwiązać ten problem i jest skłonny poświęcić swoje życie na tworzenie sprzętu najwyższej jakości. Dzięki temu połączył pasję - zamiłowanie do przygody i pracę. Od tego dnia stwierdził jasno: nie wraca do starej pracy. 

Ron stworzył firmę opartą na idei, że życie to przygoda, a najlepszy sprzęt sprawia, że jest łatwiejsze. Mimo jego śmieci ponad dekadę temu jego przesłanie wciąż jest obecne w firmie. 

Seria MILITARY przeznaczona jest dla operatorów wojsk specjalnych i służb mundurowych. Innowacyjne produkty, poddawane testom przez użytkowników na całym świecie zapisały się w historii sprzętu wojskowego. Znane ze swojej doskonałości, najlepszych materiałów i idealnemu dopasowaniu się do potrzeb profesjonalistów spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium