QuiqLiteX LED Red/White - latarka typu "hands free"

Cena: 235,00 zł 235.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 3.33333
Producent: Quiqlite

Opis

Latarka QUIQLITE-X to odpowiedź Amerykanów na potrzeby funkcjonariuszy służb mundurowych, głównie Policjantów. To mała, poręczna, lekka latarka typu "hands free" ("wolne ręce"), która w wielu sytuacjach okazuje się niezastąpionym źródłem światła. 

Niepodważalną zaletą tego urządzenia jest możliwość montażu niemalże wszędzie: na kieszeni lub w jej środku, na kamizelce, czy na pasie. Kompaktowe wymiary sprawiają, że nie przeszkadza w codziennej pracy, ale wprowadza ją w inny wymiar komfortu. Nagle sprawdzanie dokumentów, czy inne czynności służbowe wymagające użycia światła stają się dużo łatwiejsze bez konieczności trzymania latarki w rękach! 

Latarka wyposażona jest w dwie diody LED, które generują od 20 do 75 lumenów.

Naciśnięcie przycisku On/Off aktywuje pojedynczą białą diodę o mocy 20 lumenów. Jeśli wymagane jest większe światło, wystarczy nacisnąć przycisk X-Boost, aby zwiększyć intensywność świecenia. 

Latarka wyposażona jest w automatyczny 10-minutowy wyłącznik, w celu oszczędzania baterii. Do wyboru mamy tryb świecenia ciągły lub stroboskopowy. Do zestawu dołączana jest także nakładka QuiqFlare zapewniająca widoczność z odległości ponad 1 kilometra. 

QUIQLITEX wyposażona jest w pojemną baterię litową, którą naładujemy za pomocą kabla USB (maksymalny czas ładowania do 2,5 godzin). W zależności od trybu pracy w pełni naładowana latarka działa od 5 godzin (75l) do 15 godzin (20l). 

WARIANTY

Pierwsze kliknięcie aktywuje jedną czerwoną diodę LED o mocy 20 lumenów

Drugie kliknięcie aktywuje białą diodę LED o mocy 20 lumenów

Kliknięcie przycisku X-BOOST zwiększa jasność światła białęgo do 75 lumenów

Naciśnięcie i przytrzymanie włącznika przez 2 sekundy aktywuje tryb stroboskopowy (w tym trybie brak automatycznego wyłączania)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium