Płytka NCP-E (Negative Cant Plate) do kabur Safariland

Cena: 289,00 zł 289.00
Wysyłka w: 48 godzin
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Ocena: 5

Opis

Niezadowolenie z nieergonomicznego, fabrycznego przechylenia kabur typu Safariland skłoniło chłopaków z Black Box Customs do metodycznej oceny położenia kabury w stosunku do naszego ciała. Wynikiem jest płytka NCP-e, która zmienia kąt i dodatkowo pozwala zamontować uchtyw na opaskę przy kaburze.

Płytka Negative Cant Plate (NCP-E) jest wynikiem wielu miesięcy testów opartych na setkach danych, zaprojektowana w celu zwiększenia szybkości i wydajności strzelca. Głównym celem było zwiększenie komfortu dobywania broni z kabury w pozycji stojącej, leżącej, siedzącej w pojeździe oraz pozycjach wymuszonych. 

W połączeniu z systemem QLS od Safariland, płytki NCP-E można regulować w zakresie około 10° (dokładny zakres zależy od modelu kabury). 

Negative Cant Plate z mocowaniem sprzętu (wersja NCP-E) dodaje niskoprofilową "platformę" montażową z przodu kabury z otworami zgodnymi z płytkami ELS, ładownicami na opaski itd. 

Płytka NCP-E przystosowana jest do współdziałania z każdą kaburą Safariland, ale zoptymalizowana jest pod kątem głównie serii Red Dot Sight (np 6360RDS itd). W przypadku innych kabur, może występować przerwa między płytką a przednią powierzchnią kabury, natomiast nie wpływa to na funkcjonalność. 

- nie wymaga modyfikacji kabury

- wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej 

- pokryta powłoką Cerakote

- zestaw zawiera osprzęt montażowy (śrubki)

- wyprodukowano w Kanadzie

Opinie o produkcie Płytka NCP-E (Negative Cant Plate) do kabur Safariland (1)

15 sierpnia 2021

Opaska uciskowa to must have dla służb. A mieć ja blisko pod ręka to obowiązek. Płytka do kabury spoko się spisuje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium