Kabura operacyjna OWB Walther P99 lewa

Cena: 269,00 zł 269.00
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: DOUBLETAP

Opis

Kiedy wiesz, że Twoją nową kaburę służbową zaprojektował operator jednostki kontrterrorystycznej, możesz używać jej spokojnie, bez obaw o funkcjonalność i niezawodność.

Takie są właśnie kabury operacyjne #holdtheline od DOUBLETAP, wypiekane z największą starannością przez mistrzów w swoim fachu.

Kabura zewnętrzna OWB  to najbardziej uniwersalny produkt do operacyjnego noszenia broni. Kabura OWB pozwala na skuteczne ukrycie broni pod kurtką lub marynarką, umożliwiając błyskawiczne dobycie. Regulowana retencja znajdzie zastosowanie przy zamontowaniu kabury na pasie taktycznym – przy noszeniu broni na zewnątrz warto zastosować większy docisk.

Doubletap sami wytwarzają formy do ich produkcji, co jest niespotykane w naszym kraju! Gwarantuje to idealne dopasowanie do używanej broni. Dzięki temu, wyznaczyli nowe standardy jakości kabur kydexowych. No more blue guns!

Do produkcji używany jest tylko i wyłącznie kydex (termoplastyczny akrylo-polichlorek winylu) importowany bezpośrednio z Ameryki Północnej o grubości 2,4mm. To zapewnia odpowiednią sztywność kabury oraz bardzo dużą wytrzymałość.

Odpowiednie rozmieszczenie szlufek gwarantuje idealne rozłożenie ciężaru na pasie.

Przeznaczona do pistoletów bez oświetlenia taktycznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium