Aktywne słuchawki strzeleckie CALIBER

Cena: 829,00 zł 829.00
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: ISO Tunes

Opis

WOLNOŚĆ, KTÓREJ SZUKASZ, OCHRONA KTÓREJ POTRZEBUJESZ. 

Douszne aktywne słuchawki CALIBER to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie strzelectwem na świecie. Elektroniczna ochrona słuchu bardzo szybko wypiera słuchawki pasywne, które stają się coraz mniej popularne. Te pierwsze mają zdecydowanie więcej zalet i zapewniają dużo większy komfort. 

Małe urządzenie, dobra wydajność, etui z ładowarką. Świetne połączenie, które możesz zawsze mieć przy sobie, w kieszeni. 

Całkowicie bezprzewodowe aktywne słuchawki, dzięki technologii Tactical Sound Control wzmacniają naturalne dźwięki wyciszając/odcinając jednocześnie strzały. 

Testowaliśmy je na bardzo małej zamkniętej osi oraz na otwartej strzelnicy. Kiedy na tej pierwszej jakość dźwięki oceniamy na 4/5, tłumienie na 4.5/5 tak na otwartej przestrzeni spisują się na piątkę z plusem! 

Słuchawki (oznaczone lewa i prawa) trzymamy w eleganckim etui, które jest jednocześnie ładowarką dla nich. Kiedy bateria w pudełku się wyczerpie, naładujesz je kablem USB. Wkładając zatyczki do środka magnesy od razu kierują je na właściwe miejsce. 

Na jednym ładowaniu słuchawki będą pracowały do 13 godzin. Dodatkowo możesz połączyć go z telefonem za pomocą Bluetooth i nie musisz ich zdejmować jeśli podczas pobytu na strzelnicy będziesz chciał porozmawiać lub posłuchać muzyki. 

 Tactical Sound Control to nowoczesna technologia, która aktywnie tłumi wszystkie dźwięki powyżej 150 decybeli (średnio każdy strzał ma 15-180 dB). Pozwala to chronić słuch, jednocześnie zapewniając komunikację na strzelnicy itd. 

Słuchawki CALIBER są całkowicie wodoodporne oraz pyłoszczelne (poziom ochrony IP67). 

 

Technologia Tactical Sound Control™ poprawia słyszenie nawet 8-krotnie, jednocześnie chroniąc przed ekstremalnymi dźwiękami impulsowymi w mniej niż 2 milisekundy.

 Bezprzewodowe słuchawki douszne

• Ocena izolacyjności akustycznej 32 SNR , przetestowana i zatwierdzona zgodnie z ANSI s3. 19-1974.

• Stopień ochrony IP67 (przed kurzem, potem i wodą)

• Żywotność baterii do 13 godzin 

Automatyczne wyłączanie po 2 godzinach bez połączenia Bluetooth w celu oszczędzania energii.

• Bluetooth 5.2 do połączenia na odległość do 9 metrów. Można słuchać ulubionej muzy podczas strzelania lub rozmawiać przez telefon. 

• Technologia SafeMax™ ogranicza głośność do 85 dB

• Mikrofon z redukcją szumów tła zapewnia wyraźną komunikację w hałaśliwym otoczeniu.

 

Zestaw ISOtunes Sport CALIBER zawiera trzy pary krótkich wkładek dousznych ISOtunes TRILOGY (S,M,L), trzy pary wysokich wkładek dousznych ISOtunes TRILOGY (S,M,L), jedną parę silikonowych wkładek dousznych, etui ładujące ze smyczą i USB- C - Kabel do ładowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium