Regulamin BONU Akademii #holdtheline

 

Regulamin bonu 100 PLN z Akademii #holdtheline

Definicje.

 1. Wydawca – SPECBRANDS.PL JACEK WRÓBLEWSKI, NIP 7311887351, REGON 100466043, miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul. Warszawska 44-50/131B, Pabianice, adres poczty elektronicznej (email): kontakt@specbrands.pl
 2. Sklep - sklep internetowy dostępny pod adresem www.specbrands.pl
 3. Bon rabatowy  – rabat o indywidualnym kodzie, którego wartość jest równa wartości 100 PLN brutto uprawniający Użytkownika do jego realizacji i odebrania rabatu na zakup o określonej wysokości w Sklepie Wydawcy. 
 4. Użytkownik - posiadacz Bonu rabatowego 
 5. Unikalny Kod Rabatowy – kod przesłany do Użytkownika w wiadomości e-mail,  który jest konieczny do uzyskania rabatu. 

Postanowienia ogólne. 

 1. Wydawca umożliwia dokonywanie zakupów Produktów w Sklepie za pomocą Bonów rabatowych.. 
 2. Bon rabatowy otrzymany w ramach zakupu szkolenia Akademii Holdtheline ma wartość 100,00 PLN brutto.
 3. Nabywca lub Użytkownik jest uprawniony po wydaniu Bonu Rabatowego do nabycia wybranych produktów z oferty Sklepu w okresie 30 dni od jego wydania w wysokości wartości nabytego Bonu.
 4. Bon rabatowy  w żadnym przypadku nie może zostać wymieniony na środki pieniężne (w żadnej formie) w całości, ani w części oraz nie podlega zwrotowi, gdyż kod generowany jest jednorazowo.
 5. Nabywcy lub Użytkownikowi nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Wydawcy z tytułu utraty z jakiegokolwiek powodu Bonu Rabatowego.  
 6. Bon rabatowy  jest ważny  przez okres 30 dni od momentu wydania, ustalonego na podstawie punktu 6 (wygenerowania kodu rabatowego). Po upływie tego okresu Bon rabatowy traci ważność, a Nabywca lub Użytkownik nie mają prawa do zwrotu środków pieniężnych. 

Korzystanie Bonu rabatowego. 

  1. W sytuacji, kiedy Nabywca lub Użytkownik zawrze z Wydawcą umowę sprzedaży Produktów korzystając z przyznanego Bonu rabatowego na zasadach określonych w niniejszym regulaminie, cena należna Wydawcy za Produkty w takiej sytuacji zostanie pomniejszona o wartość 100 PLN brutto. 
  2. Wykorzystanie Bonu rabatowegoj oznacza rabat w wysokości 100 PLN brutto na. Produkty wydawane są w cenie pomniejszonej o kwotę rabatu wynikającego z realizacji Bonu rabatowego, jednak kwota na dokumencie sprzedaży nie może być mniejsza niż 0,01 zł (jeden grosz). 
  3. Przy realizacji Bonu rabatowego podczas zakupu minimalna wartość koszyka musi wynosić 500 PLN brutto, poniżej tej  kwoty Bon rabatowy nie działa.
  4. Bon rabatowy łączy się z promocjami.
  5. Bon rabatowy  nie może być realizowany częściowo. 
  6. Przy jednym zamówieniu można użyć tylko jednego Bonu rabatowego.
  7. Bon rabatowy można wykorzystać jedynie na zakup produktów marek #holdtheline oraz SwissEye Tactical. 

 Regulamin obowiązuje od dnia 26.06.2023 r. 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium