Ładownica PATROL na radio
towar niedostępny





Opis
Uniwersalna ładownica PATROL na radio z linii #holdtheline jest dedykowana do montażu zarówno na kamizelce taktycznej jak i na pasie za pomocą systemu MOLLE/PALS.
Zaprojektowana specjalnie pod policyjne Motorolle (np GP360) i Tetry HYTERA z serii PD, aby w żaden sposób nie przeszkadzała w użytkowaniu i nie zasłaniania bocznych przycisków i wejścia na gruchę.
Kieszeń wyposażona jest elastyczną gumkę o regulowanej długości, która przytrzymuję radiostację od góry. Boczne ścianki to elastyczna guma, która także trzyma radio na miejscu, aby nawet podczas biegu, czy turlania się z "klientem" zawsze pozostało na miejscu.
Radio nie wchodzi w skład produktu :)
Wyprodukowano w Polsce
Materiał: Cordura
waga: ok 60g
mocowanie: MOLLE/PALS
Łukasz
Bardzo dobra ładownica. Spełnia wszystkie położone w niej oczekiwania. Starannie wykonana. Stacja siedzi mocno, nic się nie rusza. Długo szukałem czegoś co zastąpi moją starą skórzaną ładownicę. Co ważne ładownica zajmuje dużo mniej miejsca przy pasie i nie krępuje ruchów jak poprzednia. Polecam