Koszulka I rule the sea (poseidon)

Cena: 112,90 zł 112.90
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Black Beet

Opis

Poseidon - I Rule The Sea

władca mórz, potężny bóg przedstawiany z charakterystycznym trójzębem. Stał się dla nas symbolem walki z problemem jakim jest współczesne piractwo. Przypisaliśmy mu nową rolę, patrona wszystkich, którzy walczą z piratami jak i też z nudą w trakcie wielu tygodni rejsu. To ona czasem skuteczniej zabija niż nie jeden pirat. 

Z dedykacją dla wszystkich MSO, tysięcy mil morskiej żeglugi i wielu portowych przygód. Nie zapominajcie jednak kto rządzi morzem!

BLACK BEET Co. 

to projekt należący do grupy RAW Concepts, start up skierowany głównie do entuzjastów broni palnej, strzelectwa, ludzi pełniących służbę w formacjach mundurowych bądź hobbystycznie zainteresowanych militariami.

Naszym orężem jest czarny jak proch humor, ostre jak lancet ołówki i głowy wypełnione TNT . Czasem to nie wystarcza, posiadamy też w arsenale bardziej konwencjonalne, napędzane sprężyną, iglicą narzędzia …. i nie są to maszynki do tatuażu. Mamy więcej niespodzianek niż może zaoferować typowa, afgańska droga, wszystko jest kwestią czasu.

Nie kopiujemy, nie powielamy - tworzymy!  

Działamy niskonakładowo, tworzymy krótkie serie, wybieramy wysokogatunkowe dzianiny, kroimy je i zszywamy w małej szwalni w Polsce, aby stały się nośnikiem ręcznie przygotowanych grafik.  Całość estetycznie pakujemy i przekazujemy w Wasze ręce. 

Artystycznie Uzbrojony Kolektyw - Black Beet Co.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium