Koszulka God of war

Cena: 112,90 zł 112.90
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Ares - God of WAR

rozpoczyna naszą przygodę z mitologiczną serią, kojarzony z wojną, konfliktowi, zniszczeniem i okrucieństwem. Patron szpiegów, katów, bezwzględnych dowódców, bóg odwagi i męstwa.  
Przypisaliśmy jego postać do współczesnego najemnika, „psa wojny”, łajdaka i twardziela, który w pogoni za przygodą i pieniędzmi nie zawaha się przed niczym. 

Dla jednych to woja, dla inny praca. Z dedykacją dla wszystkich PMC!

„W tej szorstkiej skórze, Ares nauczył jednak ludzkość bezinteresownego bohaterstwa i prawdziwej odwagi. Potrafił sprowadzić pokój, bronić ojczyzny, porządku społecznego. Jest to jednocześnie bóg odwagi, męstwa, dawca siły, wytrzymałości, ducha bojowego.”

BLACK BEET Co. 

to projekt należący do grupy RAW Concepts, start up skierowany głównie do entuzjastów broni palnej, strzelectwa, ludzi pełniących służbę w formacjach mundurowych bądź hobbystycznie zainteresowanych militariami.

Naszym orężem jest czarny jak proch humor, ostre jak lancet ołówki i głowy wypełnione TNT . Czasem to nie wystarcza, posiadamy też w arsenale bardziej konwencjonalne, napędzane sprężyną, iglicą narzędzia …. i nie są to maszynki do tatuażu. Mamy więcej niespodzianek niż może zaoferować typowa, afgańska droga, wszystko jest kwestią czasu.

Nie kopiujemy, nie powielamy - tworzymy!  

Działamy niskonakładowo, tworzymy krótkie serie, wybieramy wysokogatunkowe dzianiny, kroimy je i zszywamy w małej szwalni w Polsce, aby stały się nośnikiem ręcznie przygotowanych grafik.  Całość estetycznie pakujemy i przekazujemy w Wasze ręce. 

Artystycznie Uzbrojony Kolektyw - Black Beet Co.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium