Płytka NCP2 (Negative Cant Plate 2) do kabur Safariland

Cena: 349,00 zł 349.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Niezadowolenie z nieergonomicznego, fabrycznego przechylenia kabur typu Safariland skłoniło chłopaków z Black Box Customs do metodycznej oceny położenia kabury w stosunku do naszego ciała. Wynikiem jest płytka NCP-e, która zmienia kąt i dodatkowo pozwala zamontować uchtyw na opaskę przy kaburze.

Płytka Negative Cant Plate (NCP-E) jest wynikiem wielu miesięcy testów opartych na setkach danych, zaprojektowana w celu zwiększenia szybkości i wydajności strzelca. Głównym celem było zwiększenie komfortu dobywania broni z kabury w pozycji stojącej, leżącej, siedzącej w pojeździe oraz pozycjach wymuszonych.

W połączeniu z systemem QLS od Safariland, płytki NCP-E można regulować w zakresie około 25° (dokładny zakres zależy od modelu kabury) względem fabrycznego położenia kabury.

Negative Cant Plate z mocowaniem sprzętu (wersja NCP-E) dodaje niskoprofilową "platformę" montażową z przodu kabury z otworami zgodnymi z płytkami ELS, ładownicami na opaski itd.

Płytka NCP-2 przystosowana jest do współdziałania z każdą kaburą Safariland, ale zoptymalizowana jest pod kątem głównie serii Red Dot Sight (np 6360RDS itd). 

- nie wymaga modyfikacji kabury

- wykonana z aluminium 6061

- waga 50g

- pokryta powłoką Cerakote

- zestaw zawiera osprzęt montażowy (śrubki)

- wyprodukowano w Kanadzie

Opinie o produkcie (1)

15 października 2021

Rewelacja

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium