Twarda płyta balistyczna ESAPI NIJ Level 3++

Cena: 2 229,00 zł 2229.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0

Opis

Cena dotyczy jednej płyty.


Płyty balistyczne od Global Protection Group - Denmark to jedyne w Polsce twarde wkłady z ochroną balistyczną potwierdzoną certyfikatem NIJ 3++ 0101.06 na rynku cywilnym, co gwarantuje skuteczną ochronę przed pociskami pistoletowymi oraz karabinowymi : 

7.62x51 NATO, M80

5.56x45 NATO, SS109/M855

7.62x39 MSC, AK47

Twarde płyty balistyczne typu "standalone" o kroju ESAPI (Enhanced Small Arms Protective Insert) przystosowane są do użytku z nowoczesnymi kamizelkami taktycznymi typu "plate carrier", co oznacza, że idealnie pasują do kamizelki patrolowej ZTAC-2 (pasują do niej rozmiary M).

Płyty od Global Protection Group - Denmark (standalone) stanowią ochronę samą w sobie, co oznacza, że nie wymagają stosowania żadnej dodatkowej ochrony (np wkładów miękkich). 

Kształt płyty zapewnia ochronę klatki piersiowej bez ograniczania ruchów użytkownika. Najważniejsze, aby przednie płyty nosić dość wysoko dla zabezpieczenia najważniejszych narządów. 

ANTI-BACK FACE SIGNATURE - specjalna wkładka zastosowana przez duńskiego producenta zwiększająca zdolności ochronne płyty. Po zatrzymaniu pocisku nie odkształca się, co mogłoby spowodować urazu klatki piersiowej. 

Ceramika monolityczna SIC AI203 to materiał używany do produkcji tych płyt. Dzięki tak zaawansowanej technologi wkłady balistyczne oferują znacznie większą powierzchnię ochrony niż w przypadku tańszych płyt, produkowanych w standardowej technologi ceramicznej, często w Chinach. Dzięki temu są też zdecydowanie lżejsze

Geometria płyt DOUBLE CURVE oznacza zakrzywienie zarówno pionowe jak i poziome, co znacznie zwiększa komfort użytkowania (mniejsze zmęczenie ramiona) i zdecydowanie lepszą absorpcję energii przy postrzale. 

Brzegi wkładu zostały pokryte amortyzującą pianką, która zapobiega uszkodzeniu płyty przy upadku. Z zewnątrz pokryta jest wytrzymałą, oryginalną Cordurą . 

Aby zobaczyć wymiary kliknij TUTAJ.

Najważniejsze cechy: 

Certyfikat potwierdzający ochronę balistyczną NIJ level 3++

Standalone

Double curved (wyprofilowanie w obu kierunkach)

7 lat gwarancji (o 2 więcej niż wymagane prawem)

 

Cena dotyczy jednej płyty. Płyty dopuszczone do obrotu na rynku cywilnym (nie koncesjonowanym).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium