Kabura KYDEX glock17 Appendix Carry (prawa)

Cena: 269,00 zł 269.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: DOUBLETAP

Opis

Do kabury pasują: Glock 17, Glock 19, Glock 19X, Glock 26, Glock 19C, Glock 45

Kiedy wiesz, że Twoją nową kaburę zaprojektował operator jednostki kontrterrorystycznej, możesz używać jej spokojnie, bez obaw o jej funkcjonalność i niezawodność.

Takie są właśnie kabury DOUBLETAP, wypiekane z największą starannością przez mistrzów w swoim fachu.

Jako jedyni sami wytwarzają formy do ich produkcji, co jest niespotykane w naszym kraju! Gwarantuje to idealne dopasowanie do używanej broni. Dzięki temu, wyznaczyli nowe standardy jakości kabur kydexowych. No more blue guns!

Proces produkcji jest dość skomplikowany, natomiast dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody “wypieku” każda kabura jest idealnie dopasowana do broni zapewniając pewne trzymanie klamki.

Ciekawostką jest fakt, że to niemalże w całości ręczna robota, natomiast aby usprawnić produkcję firma DoubleTap sama skonstruowała jedną z maszyn. Dzięki temu jakość kabur w ogóle nie odstaje od amerykańskich wyrobów.

Do produkcji używany jest tylko i wyłącznie kydex (termoplastyczny akrylo-polichlorek winylu) importowany bezpośrednio z Ameryki Północnej o grubości 2,4mm. To zapewnia odpowiednią sztywność kabury oraz bardzo dużą wytrzymałość.

Model Appendix to lekka i wytrzymała kabura hybrydowa z rodziny kabur wewnętrznych IWB, służąca do jak najbardziej skrytego noszenia pistoletu w popularny sposób “appendix carry”. Kabura świetnie przylega do ciała. Umożliwia także pewne i komfortowe noszenie pistoletu. Dzięki specjalnej konstrukcji, ergonomicznie rozmieszczonym szlufką oraz korpusowy z kydexu, broń pozostaje niewidoczna dla osób trzecich.

Możliwa jest regulacja wysokości kabury na pasie oraz regulacja retencji. Zintegrowana ładownica, jest umieszczona pod ergonomicznym kątem zapewniającym najwygodniejszy dostęp do magazynka. Dodatkowy magazynek zapewnia większy zapas amunicji i pewność, że w razie awarii pierwszego magazynka mamy zawsze zapas... Szerokie rozmieszczenie szlufek na korpusie zapewnia odpowiednią dystrybucję ciężaru na pasie. Zastosowany dodatkowy pazur zapewnia jeszcze bardziej skryte przenoszenie. Skierowany na zewnątrz ciała opiera się o pas, powodując rotacje chwytu broni w stronę ciała.

Przeznaczona do pistoletów bez oświetlenia taktycznego.Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium