Kabura KYDEX glock17 Appendix Carry (prawa)

DOUBLETAP

Kiedy wiesz, że Twoją nową kaburę zaprojektował operator jednostki kontr-terrorystycznej, możesz używać jej spokojnie, bez obaw o jej funkcjonalność i niezawodność.

269,00 PLN

Dostępność: BRAK

Do kabury pasują: Glock 17, Glock 19, Glock 19X, Glock 26, Glock 19C, Glock 45

Kiedy wiesz, że Twoją nową kaburę zaprojektował operator jednostki kontrterrorystycznej, możesz używać jej spokojnie, bez obaw o jej funkcjonalność i niezawodność.

Takie są właśnie kabury DOUBLETAP, wypiekane z największą starannością przez mistrzów w swoim fachu.

Jako jedyni sami wytwarzają formy do ich produkcji, co jest niespotykane w naszym kraju! Gwarantuje to idealne dopasowanie do używanej broni. Dzięki temu, wyznaczyli nowe standardy jakości kabur kydexowych. No more blue guns!

Proces produkcji jest dość skomplikowany, natomiast dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody “wypieku” każda kabura jest idealnie dopasowana do broni zapewniając pewne trzymanie klamki.

Ciekawostką jest fakt, że to niemalże w całości ręczna robota, natomiast aby usprawnić produkcję firma DoubleTap sama skonstruowała jedną z maszyn. Dzięki temu jakość kabur w ogóle nie odstaje od amerykańskich wyrobów.

Do produkcji używany jest tylko i wyłącznie kydex (termoplastyczny akrylo-polichlorek winylu) importowany bezpośrednio z Ameryki Północnej o grubości 2,4mm. To zapewnia odpowiednią sztywność kabury oraz bardzo dużą wytrzymałość.

Model Appendix to lekka i wytrzymała kabura hybrydowa z rodziny kabur wewnętrznych IWB, służąca do jak najbardziej skrytego noszenia pistoletu w popularny sposób “appendix carry”. Kabura świetnie przylega do ciała. Umożliwia także pewne i komfortowe noszenie pistoletu. Dzięki specjalnej konstrukcji, ergonomicznie rozmieszczonym szlufką oraz korpusowy z kydexu, broń pozostaje niewidoczna dla osób trzecich.

Możliwa jest regulacja wysokości kabury na pasie oraz regulacja retencji. Zintegrowana ładownica, jest umieszczona pod ergonomicznym kątem zapewniającym najwygodniejszy dostęp do magazynka. Dodatkowy magazynek zapewnia większy zapas amunicji i pewność, że w razie awarii pierwszego magazynka mamy zawsze zapas... Szerokie rozmieszczenie szlufek na korpusie zapewnia odpowiednią dystrybucję ciężaru na pasie. Zastosowany dodatkowy pazur zapewnia jeszcze bardziej skryte przenoszenie. Skierowany na zewnątrz ciała opiera się o pas, powodując rotacje chwytu broni w stronę ciała.

Przeznaczona do pistoletów bez oświetlenia taktycznego.Tabela rozmiarów #holdtheline:

Tabele rozmiarów rękawic IRONCLAD:

Tabele rozmiarów butów Merrell Tactical:

Tabele rozmiarów TD Apparel by Tactical Distributors:

Tabele rozmiarów Arc'eryx LEAF:

Tabela rozmiarów SALEWA: 

Tabela rozmiarów Outdoor Research: 

Tabela rozmiarów Garmont: 

Tabele rozmiarów rękawic TurtleSKin:

Tabele rozmiarów Montane Tactical:

Tabele rozmiarów butów LALO Tactical:

Tabela rozmiarów 3rd Alternative:

Zamawiaj bez kosztów dostawy!

Wszystkie zamówienia na kwotę powyżej 249,99 złotych (od 250,00) opłacone przez szybki przelew elektroniczny (przelew on-line, karta kredytowa), DotPay lub przelew na konto bankowe (czyli przedpłacone) objęte są darmową wysyłką. 

Darmowa wysyłka obejmuje kuriera DHL, kuriera Pocztex48 praz paczkomaty InPost. 

Oferta darmowej dostawy nie dotyczy zamówień za pobraniem.

Koszty dostawy w przypadku zamówień do 249,99 PLN: 

Kurier DHL (przesyłka krajowa) – 16,00 PLN

Kurier DHL Pobranie (przesyłka krajowa) - 20,00 PLN

Paczkomaty 24/7 – 11,50 PLN

Paczkomaty 24/7 Pobranie - 19,00 PLN

Pocztex 48 - 14,00 PLN

Pocztex 48 Pobranie - 17,00 PLN

Nie, dziękuję

Powiadomimy Cię o ponownej dostępności produktu

Wybierz swój wariant i podaj adres email, a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie.