SpecBrands.pl blog

Merrell Tactical Agiliy PEAK - letnie buty doskonałe?

Zaczynając od początku należałoby napisać o pierwszym wrażeniu po wyjęciu z pudełka, bo ten moment większości użytkownikom zapadnie w pamięć. Kiedy bierzesz buty Agility peak do ręki zastanawiasz się, czy z pewnością spakowali Ci całego buta… są tak lekkie! Szczerze powiem Wam, że to najlżejsze obuwie jakie nosiłem (poza Kubotami).

Przeczytaj więcej

Spodnie Carlos Ray Cargo Pants TD Apparel - making of.

Ponad 10 lat rynkowego doświadczenia pozwoliło firmie Tactical Distributor ze Stanów Zjednoczonych stworzyć jedne z najbardziej lubianych w branży strzeleckiej spodni - Carlos Ray Cargo Pants.

Przeczytaj więcej

DRILLE do tarczy Z-Tac "Aim small, miss small"

Poniżej przedstawiamy Wam kilka drilli, które możecie ćwiczyć na naszej tarczy "Aim small, miss small".

Przeczytaj więcej

Rękawice antyzakłuciowe Turtleskin - służą i chronią!

Nie ważne, czy ktoś jest policjantem, fu-szem służby więziennej, straży granicznej czy ABW. Praktyka pokazuje, że prędzej, czy później będzie trzeba dokonać czynności kontroli osobistej lub przeszukania. A jak życie udowadnia to już sport kontaktowy – słowem, wsadzamy ręce tam, gdzie inni w życiu by się nie odważyli. Warto zadbać o ich bezpieczeństwo.

Przeczytaj więcej

Arc'teryx LEAF - nowości w kolekcji 2018

Co nowego kryje kolekcja na 2018 rok? Czy nie obędzie się bez zaskoczeń? Dowiedz się więcej!

Przeczytaj więcej

Rękawice IRONCLAD Tactical - materiał na hit!? Opinie użytkowników.

W jednym miejscu zebraliśmy opinie użytkowników rękawic taktycznych IRONCLAD, które na naszą prośbę zostały do nas przesyłane za pomocą poczty elektronicznej, wiadomości na FB oraz w komentarzach.

Przeczytaj dlaczego warto i zdecyduj!

Przeczytaj więcej

MODULAR IFAK - warto mieć pod ręką

Przeczytaj więcej

Rękawice taktyczne IRONCLAD - jak to się zaczęło?

Pewnego dnia, przeglądając najdalsze zakamarki internetu wyświetliła mi się reklama remarketingowa jednej z firm pokazująca rękawice IRONCLAD. Odruchowo kliknąłęm, poczytałem, namierzyłem producenta i wieczorem wykonałem telefon.

Przeczytaj więcej