SpecBrands.pl blog

Rękawice IRONCLAD Tactical - materiał na hit!? Opinie użytkowników.

W jednym miejscu zebraliśmy opinie użytkowników rękawic taktycznych IRONCLAD, które na naszą prośbę zostały do nas przesyłane za pomocą poczty elektronicznej, wiadomości na FB oraz w komentarzach.

Przeczytaj dlaczego warto i zdecyduj!

Przeczytaj więcej

MODULAR IFAK - warto mieć pod ręką

Przeczytaj więcej

Rękawice taktyczne IRONCLAD - jak to się zaczęło?

Pewnego dnia, przeglądając najdalsze zakamarki internetu wyświetliła mi się reklama remarketingowa jednej z firm pokazująca rękawice IRONCLAD. Odruchowo kliknąłęm, poczytałem, namierzyłem producenta i wieczorem wykonałem telefon.

Przeczytaj więcej

Assault Pack Arc'teryx LEAF - czy można bardziej uniwersalnie?

Pierwsze wrażenie po wyjęciu plecaka z pudełka to: WOW. Już na pierwszy rzut oka widać i czuć, że masz do czynienia ze sprzętem najwyższej klasy.

Przeczytaj więcej

Okulary balistyczne LANCER od SwissEye - taniej nie znaczy gorzej.

Wzrok jest najważniejszym zmysłem człowieka, niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania. Do strzelania tym bardziej się przydaje, dlatego tak ważne jest, aby chronić oczy przed wszelkimi zagrożeniami wynikającymi z posiadania, czy używania broni. Ba, jak będziecie mieli pecha na strzelnicy, to dostać w oko łuską, odłamkiem lub innym fantem to nie jest problem, nawet jeśli broń jest schowana w kaburze:)

Przeczytaj więcej

Ochrona słuchu to podstawa, komfort i obowiązek!

Jednym z najbardziej istotnych elementów/produktów, które każdy strzelec ma w swojej torbie to słuchawki ochronne. Podobnie jak w przypadku okularów balistycznych, ochronniki słuchu powinny być kupowane jeszcze przed pierwszym strzelaniem (aby już na strzelnicy mieć pewność, że dwa nasze główne zmysły są bezpieczne). 

Przeczytaj więcej

Easy Draw Mag Poucz - ładownice StrongHold Group / nowa jakość na rynku.

Po wyjęciu z folii, kiedy pierwszy raz wziąłem ładownice do ręki, dwie rzeczy przykuły moją wagę: staranność wykonania i niska waga. Nie zaważyłem żadnych odstających nitek, spasowanie materiałów solidne i dokładne. Nawet szwy poprowadzone są równo i starannie. Masz poczucie, że trzymasz w ręku produkt światowej klasy! 

Przeczytaj więcej

Turtleskin BRAVO - rękawice patrolowe odporne na ukłucia

Igły, noże, scyzoryki, kawałki szkła, czy metalu. Między innymi takie ostro zakończone i niebezpieczne fanty znajdziecie często w kieszeniach przeszukiwanych osób. Jak chronić dłonie przez skaleczeniem? Jak nie dać się zarazić groźną chorobą przenoszoną np. przez krew? 

Przeczytaj ten artykuł, niech to będzie pierwszy krok w kierunku zwiększenia ochrony Twoich dłoni podczas czynności służbowych. 

Przeczytaj więcej