• 8
 • g2
 • 1A
 • g7
 • 2
 • 2a
 • g4
 • 6
 • 5
 • g1
 • g3
 • 4
 • b1
 • b4
 • b3
 • b6
 • b2

Apteczka Modular IFAK / CARGO Pouch

StrongHold Group
MODULAR IFAK - niezbędne wyposażenie każdego strzelca, czy funkcjonariusza. Sprytnie przemyślany pomieści najważniejsze wyposażenie medyczne, zajmując przy tym niewiele miejsca. Potrzebujesz kieszeni CARGO? Odepnij rzep, wyjmij nożyczki, opaskę i gotowe.
189,90 PLN

Dostępność: BRAK

Wyposażenie nie wchodzi w skład produktu! 

IFAK - Indyvidual First Aid Kit

PTK - Personal Trauma Kit 

Niezależnie od tego, jak nazwiemy nowy produkt od StrongHold Group, już na pierwszy rzut oka widać co to jest. Indywidualna apteczka z możliwością zmiany w pojemną kieszeń typu Cargo. 

Kluczem jest tutaj słowo MODULAR (modułowa). Ta świetnie wykonana kieszeń medyczna może być dowolnie konfigurowana wedle potrzeb użytkownika. 

Front

Idealnie zaplanowane miejsca na nożyczki ratownicze oraz opaskę uciskową, sprawiają, że są one ZAWSZE łatwo dostępne i pod ręką. Staza przytrzymywana jest za pomocą CAT Holdera, natomiast nożyczki swobodnie spoczywają w dedykowanej dla nich kieszeni. Zapinane są elastyczną taśmą z rzepem, dzięki czemu nigdy nie wypadną. Silne pociągnięcie za nie sprawia, że bez problemu można je wyciągnąć. 

W razie braku konieczności noszenia nożyczek i opaski, odpinamy CAT Hodler, taśmę chowamy do środka i mamy "gładki" front kieszeni z rzepem. 

Tył

Z tyłu kieszeni znajdują się laserowo wycięte "oczka", oraz dwa paski, dzięki czemu możliwe jest mocowanie IFAKA zarówno do pasa jak i systemem MOLLE. To świetne rozwiązanie podnosi funkcjonalność produktu, ponieważ możemy go używać praktycznie w każdej sytuacji. 

Wnętrze 

Jedna strona kieszeni to zapinana na suwak kieszeń zajmująca cały panel. Jest ona wykonana z siatki, dla lepszej orientacji co znajduje się w środku. Elastyczna taśma poprawia funkcjonalność pozwalając włożyć do kieszeni sporo niezbędnych, drobnych rzeczy. 

Druga ścianka IFAKA to w całości rzep, do którego mocujemy panel z elastycznymi gumkami pozwalający dobrać i ułożyć wyposażenie apteczki wedle własnych potrzeb. Istnieje także możliwość zmiany konfiguracji w zależności od zadania, czy miejsca w jakim przyjdzie nam jej użyć. Panel z wyposażeniem jest zrywany, co ułatwia prace podczas interwencji. Po drugie, aby przekształcić apteczkę w kieszeń CARGO, wystarczy wypiąć panel jednym ruchem. Nie trzeba wyjmować całej zawartości po kolei, a następnie wszystko od nowa układać. Prawda, że proste? 

Modular IFAK posiada specjalny uchwyt do szybkiego otwierania go. Jednym pociągnięciem boczne suwaki rozsuwają się, dając pełny dostęp do całej zawartości apteczki. Przy ułożeniu jej na pasie nad udem, bez żadnych problemów można udzielić szybkiej pomocy bez kolizyjnie sięgając po medykamenty. 


Najważniejsze cechy: 

modułowość (apteczka / kieszeń cargo)

testowana użyteczność

wymienne panele z wyposażeniem

duża pojemność przy niewielkich rozmiarach

miejsca na nożyczki i opaskę na wierzchu

elastyczne gumki 

dowolna konfiguracja

bardzo wysoka jakość wykonania

wytrzymałe materiały

Tabela rozmiarów #holdtheline:

Tabele rozmiarów rękawic IRONCLAD:

Tabele rozmiarów TD Apparel by Tactical Distributors:

Tabele rozmiarów Arc'eryx LEAF:

Tabela rozmiarów SALEWA: 

Tabela rozmiarów Outdoor Research: 

Tabela rozmiarów Garmont: 

Tabele rozmiarów rękawic TurtleSKin:

Tabele rozmiarów Montane Tactical:

Tabele rozmiarów butów LALO Tactical:

Tabela rozmiarów 3rd Alternative:

Tabela rozmiarów płyt balistycznych:

Zamawiaj bez kosztów dostawy!

Wszystkie zamówienia na kwotę powyżej 249,99 złotych (od 250,00) opłacone przez szybki przelew elektroniczny (przelew on-line, karta kredytowa), DotPay lub przelew na konto bankowe (czyli przedpłacone) objęte są darmową wysyłką. 

Darmowa wysyłka obejmuje kuriera DHL, kuriera Pocztex48 praz paczkomaty InPost. 

Oferta darmowej dostawy nie dotyczy zamówień za pobraniem.

Koszty dostawy w przypadku zamówień do 249,99 PLN: 

Kurier DHL (przesyłka krajowa) – 16,00 PLN

Kurier DHL Pobranie (przesyłka krajowa) - 20,00 PLN

Paczkomaty 24/7 – 11,50 PLN

Paczkomaty 24/7 Pobranie - 19,00 PLN

Pocztex 48 - 14,00 PLN

Pocztex 48 Pobranie - 17,00 PLN

Nie, dziękuję

Powiadomimy Cię o ponownej dostępności produktu

Wybierz swój wariant i podaj adres email, a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie.