O nas


   Wyświetlanie 11144478_879972785459160_8558766548015195179_o.jpg 


DLA KOGO JESTEŚMY? 

Prowadzimy sklep dla wszystkich osób związanych zawodowo i hobbystycznie z służbami mundurowymi. Dla policjantów z miejskich patroli oraz operatorów jednostek AT. Dla żołnierzy mocno stąpających po ziemi oraz "specjalsów", którzy chcą mieć to co najlepsze. Dla pasjonatów świadomie wybierających najwyższą jakość naszych marek. Dla praktycznych i oszczędnych, którzy wolą kupić raz, a dobrze. 

Jesteśmy w sieci dla wszystkich, bez wyjątku. 

TO NASZA PASJA! 

Sklep SpecBrands.pl w 2015 roku założyli Jacek i Maciek Wróblewscy. Ten pierwszy, starszy porzucił etatową pracę w sprzedaży, ten drugi, młodszy jako specjalista od "internetów" - razem dali początek prężnie rozwijającemu się miejscu, gdzie najważniejsze jest Wasze zadowolenie. Jednostki specjalne wojska i policji to zawsze był nasz konik. Kiedy w 2009 roku po raz pierwszy poznaliśmy "tych gości" zainteresowanie pogłębiało się coraz bardziej, aż przerodziło się w kontakty przyjacielskie. Przebywanie w środowisku i rozmowy na temat trudności z dostępnością niektórych marek zainspirowały nas do działania. 

SKLEP = SERCE

Nasze miejsce jest w sieci, tutaj znaleźliśmy sobie kawałek wolnej przestrzeni i osiedliśmy na niej już na dobre. Jeśli sklep internetowy jest jednym wielkim organizmem, to zdecydowanie mój komputer (Jacka) to jego serce. To na nim każdego dnia słychać stukanie w klawiaturę, to tutaj produkują się opisy, zdjęcia, filmy, posty, artykuły. To wreszcie dzięki niemu strona sklepu jest stale poprawiana. 

Inne serca, które są dość istotne to nasze. Wkładamy je w całości w prowadzenie sklepu, o czym świadczyć może godzina pisania tej strony (piątek, 23.41). Maciek z pewnością montuje film, albo przygotowuję sprzęt do sobotniego kręcenia:)

FILOZOFIA

Kierujemy się kilkoma prostymi zasadami: 

Jesteście najważniejsi: każdego dnia dbamy o to, aby Wasze zamówienia były realizowane szybko, z dbałością o każdy szczegół. Staramy się, żeby zakupy u nas były dla Was przygodą, którą chętnie powtórzycie. Doskonale wiecie, że w pilnej sprawie pomożemy nawet w niedzielę. 

Czysta gra: nie mamy w zwyczaju nie odbierać telefonu, jeśli coś idzie nie po Waszej myśli, ani zwodzić Was kłamstwami, kiedy spóźnimy się z dostawą (na szczęście przypadki opóźnień można policzyć na palcach jednej ręki).  Wiemy, że tylko uczciwość wobec naszych Klientów może przynieść nam radość z pracy, a w efekcie sklep, który będzie Wam służył. 

Jakość się opłaca: wybieramy z rynku tylko najlepsze marki, których jakość i funkcjonalność zostały potwierdzone w boju na całym świecie. 

Kupuj i oszczędzaj: pamiętaj, że zakup markowej, renomowanej odzieży taktycznej i wyposażenia to realna oszczędność czasu i pieniędzy. Taki sprzęt posłuży Ci dłużej i nigdy Cie nie zawiedzie. 

KOCHAMY NASZE MARKI

Jacek potrafi godzinami siedzieć w magazynie (w czasie wolnym od pracy, między organizowaniem dnia dla dwóch synów i obowiązkami męża - czyli najczęściej po nocach) i oglądać produkty z każdej strony. Chcemy mieć pełną wiedzą na temat rzeczy, które oferyjemy. Maciek natomiast jako specjalista YouTuba i koneser krótkich filmików najchętniej kręciłby ujęcia o każdym z nich, aby na swoim "Macu" móc je później montować. 

CHCEMY SIĘ WYRÓŻNIAĆ

Oferowanym asortymentem, jakością obsługi i podejściem do prowadzenia sklepu. 

CHCEMY SIĘ ROZWIJAĆ

Dlatego w 2017 roku za cel obraliśmy sobie przygotowanie dla Was Show Room'u. 

Usprawniamy stronę sklepu, stale powiększamy stany magazynowe, piszemy dla Was bloga i kręcimy filmy. Sam się boje co wymyślimy w przyszłości